8. ročník Turnaje fanoušků v ledním hokeji proběhne 16.-17.12. 2017 v Litvínově.

Partneři

Bilfinger Pivovar Ossegg Pekárny a cukrárny Japek Hokejový klub Litvínov Posmayspol Bauer Music club Attic Pneuservis Most VPsystem

Výsledky 6. ročníku turnaje fanoušků

<< ZPĚT 15.2.2016 14:10:02

Kompletní výsledky a konečné pořadí šestého ročníku Turnaje fanoušků.

Konečné umístění:

1. místo: Brno
2. místo: Chomutov
3. místo: Litvínov
4. místo: Karlovy Vary
5. místo: České Budějovice
6. místo: Plzeň
7. místo: Sparta
8. místo: Pardubice
9. místo: Kadaň
10. místo: Mladá Boleslav
 

Individuální ocenění:

Ihned po finálovém zápase vyhlásil moderátor Lukáš Budai ve spolupráci hráčů Pirátů Chomutov – Marek Tomica, Štěpán Hřebejk a David Kämpf individuální ocenění pro nejlepšího střelce, brankáře a hráče turnaje.

Nejlepším střelcem se stal JAROSLAV ŠTANGL z Karlových Varů.
 
Nejlepším brankářem se stal JAKUB SEIDLER z týmu Cheza Litvínov.
 
Nejlepší hráč TOMÁŠ PIKL z týmu Phantoms Chomutov.
 

Kompletní výsledky všech zápasů:

Základní část:

SKUPINA A:

Fanklub HC Sparta Praha - HC Motorfans 5:6
(2. Urban, 24. Brjaník, 26. Báča, 31. Janeček, 35. Urban – 10. Mejdrech, 15. Mejdrech, 23. Radouch, 26. Medula, 33. Radouch, 38. Radouch)

HC Trhači Kadaň - HC Pilsfans 2009 3:4
(20. Pavlica, 32. Brůža, 35. Kuchař – 4. Presl, 5. Pelák, 7. Presl, 14. Korvas)

Fan Klub Kometa Brno - Fanklub HC Sparta Praha 3:0
(2. Kolejka, 20. Pelánek, 29. Chramosta)

HC Motorfans -  HC Trhači Kadaň 2:1
(17. Radouch, 20. Radouch – 10. Brůža)

Fan Klub HC Kometa Brno - HC Pilsfans 2009 1:0
(31. Kolejda)

Fanklub HC Sparta Praha - HC Trhačí Kadaň 6:0
(2. Urban, 9. Urban, 12. Báča, 13. Brjaník, 16. Brjaník, 22. Janeček)

HC Pilsfans 2009 - HC Motorfans 2:4
(16. Korvas, 38. Jedlička – 9. Vránek, 31. Radouch, 39. Radouch, 40. Svoboda)

HC Trhači Kadaň - Fan Klub HC Kometa Brno 0:5
(6. Teplý, 9. Výtisk, 18. Požár, 28. Pelánek, 33. Požár)

HC Motorfans - Fan Klub HC Kometa Brno 2:2
(1. Šimek, 27. Medula – 8. Pelánek, 18. Valenta)

HC Pilsfans 2009 - Fanklub HC Sparta Praha 2:1
(12. Gottwald, 30. Presl – 6. Urban)

 

SKUPINA B:

HC CHEZA Litvínov - Fan Club HC Pardubice 4:2
(4. Král, 5. Truhlář, 12. Šulc, 32. Materna – 15. Štěpánek, 18. Štěpánek)

AHC Phantoms Chomutov - Fan Club Karlovy Vary 0:1
(13. Štangl)

Fan Klub Mladá Boleslav - HC CHEZA Litvínov 0:16
(6. Matějovič, 9. Goltsch, 11. Dolák, 15. Šulc, 20. Šulc, 24. Švarc, 25. Šulc, 25. Goltsch, 28. Král, 31. Materna, 32. Švarc, 34. Dolák, 35. Matějovič, 37. Truhlář, 39. Klečka, 40. Dolák)

Fan Club HC Pardubice - AHC Phantoms Chomutov 4:9
(5. Štěpánek, 17. Novák V., 24. Štěpánek, 33. Brejcha – 3. Topolančin, 4. Ašenbrener, 7. Topolančin, 11. Mrázek, 13. Limberg, 15. Pikl, 16. Danylec, 19. Tauš, 22. Danylec)

Fan Klub Mladá Boleslav - Fan Club Karlovy Vary 1:16
(40. Svoboda – 2. Kocifaj, 11. Vosecky, 12. Střihavka, 16. Zikmund, 20. Vosecky, 22. Štecher, 23. Volánek, 25. Štangl, 27. Jessl, 27. Vaidiš, 29. Debreceni, 30. Jessl, 33. Štangl, 35. Štecher, 37. Vaidiš, 39. Kocifaj)

HC CHEZA Litvínov - AHC Phantoms Chomutov 3:0
(8. Dolák, 21. Král, 23. Goltsch)

Fan Club Karlovy Vary - Fan Club HC Pardubice 2:2
(23. Štangl, 33. Vaidiš – 8. Baar, 22. Brejcha)

AHC Phantoms Chomutov - Fanklub BK Mladá Boleslav 9:1
(2. Mazánek, 8. Havel, 21. Ašenbrener, 28. Havel, 29. Nepraš, 30. Karger, 34. Fiala, 36. Karger, 40. Ašenbrener – 10. Albrechtová)

Fan Club HC Pardubice - Fanklub BK Mladá Boleslav 7:2
(1. Štěpánek, 6. Brejcha, 7. Vomočil, 10. Brejcha, 12. Vomočil, 14. Jirsák, 20. Štěpánek – 21. Svoboda, 32. Hanoušek)

Fan Club Karlovy Vary - HC CHEZA Litvínov 4:4
(3. Štangl, 3. Koblasa, 14. Vosecký, 29. Koblasa – 24. Šulc, 26. Klečka, 27. Dolák, 34. Veverka)

 

Play Off:

O 9. MÍSTO:

Fanklub Mladá Boleslav - HC Trhači Kadaň 1:11
(29. Typlt – 1. Tenk, 3. Brůža, 14. Brůža, 17. Farář, 21. Kuchař, 28. Jenč, 33. Tenk, 37. Tenk, 38. Zídka, 39. Pátková, 40. Jenč)

ČTVRTFINÁLE:

Fan Klub HC Kometa Brno - Fan Club HC Pardubice 5:4
(10. Šmiták, 12. Výtisk, 13. J. Výtisk, 15. Pilný, 35. Hakl – 9. Ordoš, 28. Brejcha, 33. Moravec, 39. Vomočil)

Fanklub HC Sparta Praha - HC CHEZA Litvínov 1:4
(15. Urban – 18. Šulc, 30. Šulc, 36. Klečka, 40. Goltsh)

HC Motorfans - AHC Phantoms Chomutov 0:8
(1. Pikl, 6. Pavlásek, 9. Ašenbrener, 22. Tauš, 24. Nepraš, 32. Jankovič, 36. Fiala, 38. Jankovič)

Fan Club Karlovy Vary - HC Pilsfans 2009 5:2
(3. Štangl, 16. Koblasa, 17. Hanuš, 24. Kocifaj, 34. Debreceni – 7. Nedbal, 36. Pelák (TS))

SEMIFINÁLE:

Fan Klub HC Kometa Brno - Fan Club Karlovy Vary 3:1
(1. P. Výtisk, 3. J. Výtisk, 14. Pelánek – 16. Štangl)

HC CHEZA Litvínov - AHC Phantoms Chomutov 1:3
(14. Veverka – 3. Pešek, 33. Pikl, 40. Limberg)

O 3. A 4. MÍSTO:

Fan Club Karlovy Vary - HC CHEZA Litvínov 0:1
(rozh. náj. Matějovič)

FINÁLE:

AHC Phantoms Chomutov - Fan Klub HC Kometa Brno 2:5

(9. Danylec, 25. Pešek – 11. P. Výtisk, 14. Pilný, 15. P. Výtisk, 34. P. Výtisk, 38. P. Výtisk)

Videoreportáž ČT SPORT

Reportáž začíná v čase 208:32:
Buly hokej živě 17.2.2016


HC Cheza´s Brothers

HC Cheza´s Brothers


HC Pilsfans 2009 o.s.

HC Pilsfans 2009 o.s.


AHC Phantoms Chomutov

AHC Phantoms Chomutov


Fan Klubu HC Kometa Brno o.s.

Fan Klub HC Kometa Brno o.s.


Fanklub HC Sparta Praha

Fanklub HC Sparta Praha


Motorfans České Budějovice

Motorfans České Budějovice


Fan Club HC Pardubice

Fan Club HC Pardubice


Hradečtí lvi

Hradečtí Lvi


Fans Mladá Boleslav

Fans Mladá Boleslav


Fan Club Karlovy Vary

Fan Club Karlovy Vary


Copyright © 2009-2018, HC Pilsfans 2009 o.s.
Všechna práva vyhrazena